Tradycyjna już, 3-Majówka we Wrocławiu rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce.
Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.
Impreza, zgodnie ze swoją nazwą, odbędzie się w dniach 2 oraz 3 maja 2016 r.
Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy na urokliwe tereny Pergoli oraz kompleksu wrocławskiej Hali Stulecia, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Festiwalowe gwiazdy zagrają na dwóch scenach: na Pergoli, w otoczeniu wody i zieleni, z widokiem na największą i najpiękniejszą w Polsce fontannę, oraz, w słynnej z koncertów światowych gwiazd, Hali Stulecia, gdzie będziemy mogli bawić się do późnych godzin nocnych. Dwie sceny gwarantują również większą ilość występujących artystów, których udział w 3 – Majówce będziemy systematycznie ogłaszać. Do dyspozycji majówkowych gości będzie podziemny parking wielopoziomowy przy Hali Stulecia położony w bezpośredniej bliskości miejsca koncertów, gdzie będzie można wygodnie i bezpiecznie zaparkować samochód.

1 maja, godz. 17:30

Gitarowy Rekord Guinessa 2016

Koncert Gwiazd:

Within Temptation  Dragon Force  Status Quo  Dżem  Guano Apes  Scott Henderson

2 maja, godz. 15

Selah Sue  Hey  Brodka  Artur Rojek  Mela Koteluk  Kult  Taco Hemingway  Jelonek  Kortez Gooral  Lao Che  Krzysztof Zalewski  Fisz  Emade  Tworzywo

3 maja, godz. 15

Luxtorpeda  Acid Drinkers  Coma  Skalpel Kamp!  Dawid Podsiadło  Pidżama Porno  Happysad  Maria Peszek  Łąki Łan  Domowe Melodie  Organek

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!